• Erbul Yazılım Erbul AHBS

  ErbulAHBS , aile hekimliği uygulanan illerimizdeki aile hekimleri ve aile sağlığı elemanlarının kullanımı için Erbul Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmış ve 2008 yılından itibaren kullanımına başlanmış olup günümüz itibariyle Türkiye genelinde aile hekimlerimizin büyük çoğunluğu tarafından kullanılmakta olan bir bilgisayar programıdır. 

 • Erbul Yazılım Sıcaklık Takip Sistemi

  Hastaneler, laboratuvarlar, Aşı odaları, Soğuk hava depoları, bilgi işlem odaları, Arşiv odaları, Nakliye ve taşıma araçları gibi ortamların sıcaklık verilerini 7/24 insana dayalı olmadan anlık ve geçmişe yönelik tüm bilgileri online olarak takip kontrol ve yönetilmesini sağlayan, web tabanlı bir sistemdir

 • Erbul Yazılım IoT, M2M ve Big Data Çözümleri
 • Erbul Yazılım Yazılım Geliştirme
  Erbul, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden Erbul, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. Java EE ve .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik çözüm sunar.
 • Erbul Yazılım Donanım

  Erbul Bilgi Teknolojileri, özel donanım tasarım ihtiyacı duyan firmalara kendi projelerinde kullanmak üzere gömülü sistem tasarım hizmetleri sunmaktadır. Elektronik donanımların, mekanik aksamlar ile entegrasyon tasarımları, işleve uygun kutulama tasarımları firmamız bünyesinde yapılmakta, nihai ürüne dönüştürülmekte ve son ürüne çevrilip üretimleri yapılmaktadır.